Budakörnyéki iránytű E-mail Keresés


Bál a katolikus közösségi ház építéséért

Közélet > Telki

2020-02-21


Év végére szerkezetkész lett az épülő telki katolikus közösségi ház Telkiben, a Petőfi utcában,  a Kodolányi János Közösségi Ház és Könyvtár mellett. Az idei feladat az építkezés befejezéséhez szükséges források előteremtése, melyben az egyházközség számít a telki Szent István király templom közösségének és Telki lakóira is.

A befejezéshez hozzájárul majd a magyar kormány, Telki önkormányzata és a Székesfehérvári Egyházmegye is.

A forrásteremtés idei első lépése a február 22-ére egyházközségi bál a Kodolányi János Közösségi Házban. Belépőket a vasárnap 9.15-kor kezdődő telki szentmisék után, illetve a Kodolányi János Közösségi Ház és Könyvtárban lehet vásárolni, felnőtteknek 3000, diákoknak 1000 forintos áron, a támogatói jegy 5000 forint.

telki.hu


Vissza